GłównaZdjęcia na urodzinach

Fotograf na osiemnastkę – zdjęcia na urodzinach

fotograf na osiemnastkę

Fotograf na osiemnastkę

To noc, którą niewątpliwie zapamiętasz do końca życia. Według polskiego prawa, jesteś teraz legalną osobą dorosłą i możesz robić te wszystkie rzeczy, które robiłeś przez ostatnie dwa lata :). Zamiast przekupywać starszego brata, by kupił Ci “coś” w sklepie przy okazji, po prostu możesz teraz z dumnie podniesioną głową wejść do tego sklepu i  wyjść z niego z “dzwoniącym” plecakiem, machając dowodem tożsamości.

Jak będziesz świętować tak doniosły kamień milowy? Oczywiście organizując epicką imprezę, która przyćmiewa wszystkie inne. I nieważne czy zrobisz ją na wielkiej sali balowej czy na ogródku działkowym babci, ta impreza będzie najlepsza i zasługuje na to by uwiecznić ją na zdjęciach. Nawet tylko te dwie pierwsze godziny kiedy dopiero się rozkręcacie ze znajomymi. :)

fotograf na osiemnastkę

Zdjęcia na urodzinach

Nie polegaj na rozmytych autoportretach ze smartfona, nieostrych zdjęciach krewnych, którzy nie rozumieją technologii lub zdjęciach tego jednego przyjaciela, który tylko wydaje się być w stanie uchwycić własną twarz w kadrze – polegaj na profesjonalistach! Polegaj na nas :)
Sesja zdjęciowa w trakcie imprezy urodzinowej jest dostosowana do Twoich potrzeb, zawiera zarówno pozowane zdjęcia z gośćmi oraz reportaż.
Ciekawym pomysłem są również mini sesje plenerowe, które możemy zrobić w dowolnym momencie osiemnastki. Pozowane zdjęcia na urodzinach, będą super pamiątką na lata dla Ciebie oraz Twoich znajomych.

Poniżej zobacz zdjęcia na osiemnastych urodzinach Niny. Spodobała Ci się nasza praca? Szukasz fotografa na osiemnastkę? Zapytaj o wolny termin!