Sesje zdjęciowe prywatne

Prywatna sesja zdjęciowa

Prywatna sesja zdjęciowa to podarowanie sobie lub komuś bliskiemu wspaniałego prezentu. To coś więcej niż zdjęcia. To fajna przygoda, która sprawi, że poczujecie się wyjątkowo nie tylko na zdjęciach!

Jeśli wybierzecie się do mnie na prywatną sesję zdjęciową, nie oczekujcie nerwowego pośpiechu i następnych klientów czekających w kolejce. Nie tworzę “szybkich” promocji i krótkich sesyjek, które mają wrażenie taśmowych produkcji.

Macie pewność, że otrzymujecie moją 100% uwagę i uchwycenie Was w jak najbardziej naturalnych pozach.

Nie naciskam, nie wymuszam i nie pospieszam. Często takie sesję to jak dobre spotkanie przy herbacie. Porozmawiajmy, poznajmy się lepiej. Jeśli się denerwujesz – zabierz ze sobą kogoś bliskiego, będzie miło – obiecuję! :)

Prywatna sesja zdjęciowa to dla mnie proste, ponadczasowe portrety.

Masz pewność, że kiedy zajrzysz do nich za kilka lat to wciąż będą dobrze się prezentować. Zdjęcia to przecież też ważne momenty, obrazy naszego życia. Uwielbiam fotografować ludzi, to sprawia mi największą przyjemność! :)

A teraz zapraszam Was na letnie wspomnienie prywatnej sesji zdjęciowej z Julią. Chciałabym podziękować jej za wspaniałą atmosferę na zdjęciach. Już wiem, że to nie nasze ostatnie spotkanie. :)

Dodaj komentarz