Serce pod sercem

Serce pod sercem

Serce pod sercem to jedna z moim ulubionych sesji :) Ponieważ pokazuje prawdziwą miłość, która zaczyna się zanim spotkasz się ze swoim dzieckiem. Kiedy sesja trwa już jakiś czas to przez obiektyw nie tylko dostrzegam szczęśliwą mamę ale i więź jaka łączy ją z małym serduszkiem bijącym pod jej sercem. Uważam, że sesje przyszłych mam są bardzo ważne. To szczególny czas choć niestety często pomijany w pamiątkowych sesjach rodzinnych. Największym powodem aby wykonać taką sesję jest znaczenie czasu, który już nigdy nie będzie istniał w szczególności jeśli jest to pierwsze dziecko. To bardzo cenny okres życia kiedy z niecierpliwością czekasz na swoją małą miłość :) Ponieważ trzymasz ją na razie pod swoim sercem a już niedługo będziesz trzymać w ramionach.

Karolina i Szymon za 3 miesiące zostaną rodzicami a Niko najlepszym psim opiekunem na świecie. Ich miłość wzrasta z dnia na dzień, bo przecież coraz dokładniej się poznają a właśnie ten czas jeszcze bardziej umacnia ich uczucie. Rodzina jest najważniejsza i zawsze stoi za sobą murem. Dzień w dzień walczy razem o lepsze jutro. Choć życie często wystawia nas na próby, razem można wszystko pokonać :)

Dziękuję Wam za to spotkanie i Waszą piękną miłosną historię. Byłam wzruszona. Chcę przyciągać do siebie właśnie takich ludzi, mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej :)