Sesja rodzinna lifestyle w domu

Sesja rodzinna lifestyle

Sesja rodzinna lifestyle w domu jest dokładnie taka, jak brzmi!

Sesja zdjęciowa dokumentująca rodzinę i styl życia. Ten rodzaj sesji będzie zupełnie inny niż np. sesja świąteczna na której cała rodzina elegancko ubrana pozuje i patrzy w obiektyw.

W przeciwieństwie do tego, rodzinna sesja lifestyle uchwyci znacznie więcej szczerych chwil. Będziecie w swoim najbardziej znanym środowisku – w swoim domu! Nadal będziecie ładnie ubrani ale może trochę bardziej swobodnie. :) Pozowanie będzie o wiele bardziej interaktywne i skupione na sobie nawzajem a nie na patrzeniu w stronę fotografa. Stworzy to prawdziwe chwile między Wami! Robienie czegoś, co lubicie jako rodzina, może sprawić, że sesja zdjęciowa na pewno będzie super zabawą! Zamówcie pizzę, upieczcie ciasteczka albo poczytajcie razem bajki. :) A ja to wszystko dla Was uwiecznię :)

Wasze dzieci dorosną, Wasz dom się zmieni ale zawsze będziecie mogli spojrzeć wstecz na te zdjęcia i zapamiętać te wspaniałe chwile!

Z Marysią, Rolandem, Basią i Stefą spotkałam się aby uwiecznić ich codzienność pełną miłości. Cieszę się, że mogę zapisywać w kadrach rodzinne historie oraz podglądać jak cudowna może być prosta, domowa codzienność. :)

Zobacz też inne realizacje:
sesja rodzinna lifestyle w domu
zdjęcia rodzinne w ogrodzie
plener rodzinny